- CANYON

Цена
€6 07 / 11 87 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Функционалност на кабела | USB-C Cable |
| Функционалност на кабела | USB-C to USB-C Cable |
| Power & Data Output | 20V/3A, 60W |
| Външен цвят | Бял |
| Дължина на кабела | 2 m |
| Included Documentation | Warranty Card |
| Характеристики на кабел | Braided Power Delivery Support |
| Съвместими стандарти за кабел | 480 Mbps |
| Economic operator in EU / authorized representative | ASBISC Enterprises PLC |
| Quantity of the packs per pallet (by air)(pcs) | 3264 |
| Postal address | 1 Iapetou Street, Agios Athanasios, 4101, Limassol, Cyprus |
| Quantity of the packs per pallet (by sea)(pcs) | 5712 |
| Electronic address | info@asbis.com |
| Изолационен материал | Thermoplastic elastomer |
| Име на маркетингов модел | CC60AB |
| Име на маркетингов модел | OnWire 60AB |
| Търговско име | CANYON cable CC60AB C-C 60W Braided 2m White |
| Ляв конектор | USB тип C (мъжки) |
| Десен конектор | USB тип C (мъжки) |
| Тегло | 0.06кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
CANYON CC60AB C-C 60W Плетен Кабел – Бързо Зареждане, Устойчив и Стилен (2м, Бял)
Подобрете зареждането си с CANYON CC60AB USB-C към USB-C 60W плетен кабел. Създаден за скорост, издръжливост и стил, този висококачествен кабел осигурява бързо зареждане на устройствата ви, устойчив на износване. Идеален за смартфони, таблети и лаптопи!
Основни Предимства:
- Мълниеносно 60W Зареждане – Зареждайте съвместими устройства за рекордно време.
- Ултра-издръжлив Плетен Дизайн – Укрепен найлонов плетен материал предотвратява накъсване.
- Без Оплитане и Гъвкав – Удобен за ежедневна употреба у дома, в офиса или при пътуване.
- Универсална Съвместимост – Работи с USB-C устройства (телефони, таблети, лаптопи).
Технически Спецификации:
- Дължина: 2 метра
- Мощност: До 60W
- Конектори: USB-C към USB-C
- Цвят: Бял
SKU: CND-CC60AB20W
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




